]

קידום ממומן – PPC

גוגל מייעדת חלק נכבד מתוצאות החיפוש לתוצאות חיפוש ממומנות, כך שהיא בעצם לא מותירה בררה, אלא לשחק לפי החוקים שלה. אם העסק שלך פועל בשוק תחרותי, קידום ממומן הופך לחובה, היות וככל הנראה המתחרים שלך פועלים במישור זה. הקידום הממומן מציע מגוון אפשרויות לקמפיינים. קמפיינים של חיפוש מביאים לאתר שלכם לקוחות חדשים המחפשים מוצר או שירות מסוימים. נוסף לכך, גוגל מאפשרת לפרסם מודעות ברשת התוכן שהיא בוחרת כרלוונטית עבור הלקוח הפוטנציאלי, אך גם מאפשרת למקד את הפרסום באתרי תוכן הנבחרים על ידי המפרסם, או עבור גולשים ספציפיים שהמפרסם יכול לקבוע את מאפייניהם. אנו נעזור לכם לאפיין את הצרכים שלכם ולבנות יחד אתכם את הקמפיינים האופטימליים עבור הפעילות השיווקית שלכם.

 

הקמת הקמפיינים וניהולם

אנו מתכננים ומקימים קמפיינים מאפס, תוך בחינת מצבים שונים והשוואתם במטרה להבין אילו קמפיינים אופטימליים ביותר עבור כל לקוח, ובהתאם לכך מבצעים אופטימיזציה שוטפת.

אופטימיזציה שוטפת

הצלחת קמפיינים ממומנים אמנם תלויה בזיהוי ראשוני של הצרכים ובניית אסטרטגיית עבודה, אך עולם האונליין הדינאמי מחייב אותנו להיות קשובים לצרכי השוק, ולהיות גמישים מספיק ביישום האסטרטגיות, ותמיד לשקול מחדש כל צעד.

שקיפות מלאה

אנו מאמינים כי חלק משמעותי מהצלחה בתהליכי קידום הינה תקשורת רציפה מול הלקוח. מלבד החובה שלנו כספקי שירות לדווח בצורה שוטפת ומקיפה אודות השירות, תקשורת זו חיונית כפידבק, והכרית כשמדובר בתהליך קידום התלוי בתהליכים שונים בארגון. לכן, במסגרת העבודה אנו מקפידים על דוחות מפורטים ומובנים ועדכונים שוטפים על ביצוע עבודה ומצב תכנית הקידום.

הסוד הוא בתהליך

צוות המומחים שלנו בעל ניסיון רב בקידום ושיווק באינטרנט, המתפרס לא רק על פני שנים אלא גם על פני תחומים רבים. ידע מסוג זה מקנה יתרון רב בהבנת הצרכים של כל עסק בצורה אינדיווידואלית, ופיתוח אסטרטגיות שיווק המותאמות לצרכיו של הלקוח ולמאפיינים הייחודיים של תחום הפעילות

פגישת היכרות

לורם איפסום אמת דולור
לורם איפסום אמת

מחקר

לורם איפסום אמת דולור
לורם איפסום אמת

גיבוש אסטרטגיה

לורם איפסום אמת דולור
לורם איפסום אמת

ניתוח תוצאות

לורם איפסום אמת דולור
לורם איפסום אמת