]

קידום אורגני SEO

קידום ושיפור התוצאות במנועי חיפוש

אופטימיזציית האתר למנועי חיפוש הינה הבסיס לכל פעילות קידום. תפקידנו לשפר את התשתית הקיימת לפי הסטנדרטים הנדרשים, ולסייע לך לתחזק את האתר במטרה להביא גולשים חדשים ולשפר עבורם את חווית הגלישה. חשוב להבין כי מדבור בתהליך מתמשך שלוקח מספר חודשים, ותוצאותיו נבנות אמנם לאט, אך בעל השפעה רבה לא רק על הבאת תנועה אורגנית לאתר שלך, אלא גם בעל השפעה על פעילות ממומנת בגוגל. בנוסף לאופטימיזציה ראשונית שהיא בגדר חובה לכל אתר חדש או קיים, חשוב להמשיך ולתחזק את תוצאות האופטימיזציה ולשפרן מדי חודש.

מחקר מילות מפתח

– זהו שלב מכריע גם עבור הקידום האורגני והקידום הממומן כאחד. בשלב הראשוני אנו מבצעים מחקר מילות מפתח מעמיק, הכולל סטטיסטיקות של אתר הלקוח ומחקר מתחרים, על מנת לקבל תמונת מצב מדויקת ולבנות אסטרטגיית קידום בהתאם.

פרוטוקול אופטימיזציה

– אנו מבצעים בדיקת מקיפות לאתר שלכם, מבחינה טכנית ותוכנית, ומבצעים אופטימיזציה בהתאם לדרישות של גוגל.

קישוריות האתר

– אחת המטרות של תכנית הקידום האורגני הינה הגדלת התנועה ע"י פיתוח אפיקי תנועה אורגנית.

אופטימיזציית תכנים – במסגרת תכנית הקידום אנו מבצעים אופטימיזציה הן לתכנים קיימים והן לתכנים חדשים. במידה והקלו אחראי על העלאת התכנים, אנו מספקים הדרכה שוטפת לאופטימיזציית תכנים אלו, ובמידת הצורך מספקים תכנים מקוריים ומותאמי תכנית קידום.

שקיפות מלאה

– אנו מאמינים כי חלק משמעותי מהצלחה בתהליכי קידום הינה תקשורת רציפה מול הלקוח. מלבד החובה שלנו כספקי שירות לדווח בצורה שוטפת ומקיפה אודות השירות, תקשורת זו חיונית כפידבק, והכרית כשמדובר בתהליך קידום התלוי בתהליכים שונים בארגון. לכן, במסגרת העבודה אנו מקפידים על דוחות מפורטים ומובנים ועדכונים שוטפים על ביצוע עבודה ומצב תכנית הקידום.

הסוד הוא בתהליך

צוות המומחים שלנו בעל ניסיון רב בקידום ושיווק באינטרנט, המתפרס לא רק על פני שנים אלא גם על פני תחומים רבים. ידע מסוג זה מקנה יתרון רב בהבנת הצרכים של כל עסק בצורה אינדיווידואלית, ופיתוח אסטרטגיות שיווק המותאמות לצרכיו של הלקוח ולמאפיינים הייחודיים של תחום הפעילות

פגישת היכרות

לורם איפסום אמת דולור
לורם איפסום אמת

מחקר

לורם איפסום אמת דולור
לורם איפסום אמת

גיבוש אסטרטגיה

לורם איפסום אמת דולור
לורם איפסום אמת

ניתוח תוצאות

לורם איפסום אמת דולור
לורם איפסום אמת